VIDEO/ Djali i Kim Kardashian krah Messi-t në LA Galaxy

Djali 8-vjeçar i Kim Kardashian dhe Kanye West ishte në stadiumin e LA Galaxy për ndeshjen kundër Inter Miami dhe shoqëroi Lionel Messin në fushë teksa dilte nga dhomat e zhveshjes. Djali i vogël është një fanatik i futbollit dhe vazhdimisht i kërkon nënës së tij të udhëtojë në Evropë për të parë ekipet e tij të preferuara.

 


Shtuar 27.02.2024 18:19

Tags: , , ,