Vetëm 14 vjeç tek “Ethet e së Premtes”, sot ndër më të famshmet, e gjeni dot kush është këngëtarja (VIDEO)

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te dashura per publiku shqiptar. Ajo i ka bere te gjithe per vete me ciltersine, zerin e embel dhe embelsin qe e karakterizon.

Karrieren e saj artistike e nisi nga konkursi ‘Ethet e se premtes mbrema’ ku bëhet fjalë për më shumë se 10 vite më parë, prandaj jo të gjithë e mbajnë mend si duket.

Prandaj kjo video më poshtë është mjaft e rrallë dhe ndoshta edhe vetë Xhensila nuk e mban mend.