“Të dy kemi luajtur”, Baby G flet për ngacmimet me Dijonisin (VIDEO)

Baby G në një bisedë me Xhesikën foli rreth marrëdhënies së saj me Dijonisin. Fermerja u shpreh se ka bërë shaka me Dijonisin, pra e ka vetëm shok asgjë më shumë. Gjithashtu këngëtarja rrëfeu se të dy fermerët kanë luajtur me njeri-tjetrin si dhe siç tregon Baby G, ajo  ka dashur të bëj show.

Pjesë nga biseda:

Baby G: Dijonisin e kam shok dhe jo më shumë se shok

Xhesika: Shok dhe boll e ka. Po që të ka ngacmuar i ka luajtur fenë këtë javë

Baby G: Të dy kemi luajtur. E kam pasur qejf për të luajtur, pse jo

Xhesika: Po pra po

Baby G: Ka qenë gallatë më shumë. Nuk do rri 24 orë serioze, kur jam në zyrë jam serioze, kur jam në show dua të bëj show. Më pëlqen si tip.

 


Shtuar 10.06.2024 12:39