“Tani ndjenjat vdiqën, do ta kuptosh kur …”, Efi kërkon finalen

Ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Kujtojmë, se nga nominimi i fundit u eleminua Elvis Pupa.

Ndërkohë, lufta sa vjen e bëhet edhe më e fortë dhe secili dëshiron fitoren, përfshirë edhe Efin.

Tani ndjenjat vdiqën. Do ta kuptosh kur të fitoj… Avash avash do pakësohemi, secili do shkojë në punë të vetë…


Shtuar 20.04.2023 23:55

Tags: , , ,