Pas ndarjes me boksierin, modelja shqiptare në lidhje shokun e Ronaldos 8 vite më të ri (FOTO LAJM)

Bukuroshja shqiptare ka nisur tashmë një lidhje të re dashurie me futbollistin turk, Merih Demiral.

Futbollisti, i cili është tetë vite më i ri se Heidi momentalisht luan për Atalantan në Serinë A të Italisë.

Lajmin për lidhjen e tyre e zbuluan mediat e huaja, ku thuhet se Demiral këto kohë e ka mirëpritur partneren e tij në Zvicër.

Ka qenë Heidi ajo e cila ka ndarë një pozë të bërë në shtëpinë e të dashurit në llogarinë e saj në rrjetet sociale, e cila i dërgoi mediat në zbulimin e tyre.

Mehir Demiral është edhe shoku i Cristiano Ronaldos të cilët janë bërë të njohur edhe për miqësinë e ngushtë dhe për hyrje daljet në shtëpitë e njëri-tjetrit, madje në verën që lamë pas Ronaldo i shkoi për vizitë Demiralit në shtëpi duke i dhënë lamtumirën teksa turku firmosi për Atalantën. /albeu.com/

Cristiano Ronaldo visits Merih Demiral's house to say goodbye to Juventus  pal ahead of Atalanta transfer

Kujtojmë se Heidi ka qenë në lidhje për vite me radhë me boksierin Haxhi Robin Krasniqi. Ky i fundit tashmë ka bërë publike lidhjen me një tjetër modele. Lidhja e cila ka kaluar në një tjetër stat atë të fejesës.

Shtuar 27.01.2022 16:41