“Nusja” mbërrin në tapetin e kuq, kështu duket Kiara Tito sonte (VIDEO)

Edhe pse nuk është banore dhe as finaliste e BBV, Kiara Tito ka sonte vëmendjen kryesore. Ajo do të celebrojë sonte dashurinë me Luizin që lindi në shtëpinë më të famshme.

Nërkohë Kiara Tito ka mbërritur në tapetin e kuq të BBV këtë finale dhe kështu duket moderatorja, e kuruar në detaje.


Shtuar 6.05.2023 21:43