Çiljeta për rrugëtimin e saj në fermë: Kam mbuluar të tjerët!

Sot është dita e fundit e spektaklit “Ferma VIP”. Finalja e madhe do të mbahet mbrëmjen e sotme ku do të zgjidhet fitues një prej 6 finalistëve.

Sakaq, një prej fermereve ka folur lidhur me rrugëtimin e saj në fermë. Bëhet fjalë për Çiljetën. Fermerja është shprehur se është treguar e drejtë me të gjithë dhe nuk ka lënduar asnjë. Sakaq ajo u shpreh gjithashtu ë se ashtu siç është në përditshmëri është sjellur edhe me të tjerët.

“Madje kam marrë dhe gjëra përsipër për të mbuluar të tjerët”-shtoi ndër të tjera këngëtarja.

“Unë natyrë që t’i hyj njeriu në hak është shumë e vështirë, nuk ndodh. Dhe kur pendohem me ndonjë gjë, ndodh në sekondë dhe i kthehem pas. E kuptoj dhe di si t’i rrgeulloj gjërat, ashtu siç kam bërë në jetën time. Madje kam marrë dhe gjëra përsipër për të mbuluar të tjerët”, tha Çiljeta.

View this post on Instagram

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 


Shtuar 12.06.2024 18:43