Pas ndarjes nga Ana, Arsimi i “Përputhen” në lidhje të re dashurie? (FOTO LAJM)

Ndonëse lidhjen e tyre e bën publike pasi u larguan nga “Përputhen”, por çdo gjë mes tyre përfundoi shumë shpejt.

Flasim për Arsim Berishën dhe Ana Lleshin nga “Perputhen” të cilët pas ndarjes shpërthyen me ofendime të shumta ndaj njëri tjetrit në rrjetet e tyre sociale.

Por, duket se shumë shpejt, djaloshi nga Tetota ka gjetur dashurinë e re, ku kanë qenë fansat ata të cilët e kanë zbuluar dhe identitetin e saj.

Pranvera është vajza e cila si duket i ka rrëmbyer zemrën Arsimit, ndërsa dhe vet vajza në fjalë e ka publikuar një fotografi përkrah Arsimit.


Shtuar 9.07.2021 19:34