Dhurata e Timo Fllokos për vajzën e Alketa Vejsiut nuk ka çmim (FOTO LAJM)

Marrëdhënia e ngushtë e Alketa Vejsiut dhe Vera Grabockës dihej, pasi ata janë partnere të ngushta në produksionet e tyre televizive prej disa vitesh tashmë. Por, kjo marrëdhënie tejkalon raportet profesionale dhe Alekta e Vera kanë edhe “hyrje dalje” familjare.

Alketën e kemi parë më parë me vajzën e Vera Grabockës dhe Timo Fllokës teksa kanë një raport mjaft të mirë.

Ky raport duket se është i njojët edhe për çiftin emvajzën e Alketa Vejsiut. Këtë e tregon edhe dhurata e çmua, një poezi që Timo Flloko ka shkruar pak vite më parë për Nicol.

Duke qenë se Nicol është bërë pjesë e rrjeteve sociale dhe publikut vetëm muajt e fundit, tani kjo poezi duket më reale për të gjithë.

Poezia flet për sytë e Nicole dhe hapet me dedikimin “(Nicole-s, vajzës së mikut tim)”./albeu.com/

Poezia:

Alketa Vejsiu dhe vajza e Vera Grabockes dhe Timo Fllokos