Eduarti “e djeg” me gazetaret mbi tavolina, reagimi i Arbana Osmanit i habit të gjithë (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme stafi i “Top Channel” ka festuar dhe janë mbledhur me rastin e fundvitit. Figura të njohura të tëlvizionit janë parë si asnjëherë duke “u çmendur” e festuar mbi tavolina.

Arbana Osmani ka ndarë disa pamje nga festa, por ndjekësit janë habitur kur kanë parë në Instagramin e Arbanës video të bashkëshortit të saj, Eduartit duke kërcyer mbi tavolina me gazetaret e tyre.

Arbana e ka marrë me mjaft sportivitet këtë situatë duke e filmuar vetë dhe duke u kënaqur me shfaqjen./albeu.com/


Shtuar 17.12.2021 10:21