Zhbllokohet supersfida mes Chelsea dhe Liverpool (VIDEO)

Ende pa kaluar minuta e 10’ e lojës, Liverpool e gjen vetën në epërsi ndaj Chelsea me golin e shënuar nga sulmuesi Sadio Mane.


Shtuar 2.01.2022 17:50