Vedat Muriqi hesht “Bernabeun”, kalon në avantazh Mallorcan përballë Real Madridit (VIDEO)

Vedat Muriqi po kalon një formë të jashtëzakonshme këtë sezon në La Liga me Mallorcan.

Sulmuesi “dardan” ka shënuar golin e tretë këtë sezon dhe këtë të fundit ne Bernabeu përballë Real Madridit.

Muriqi dërgoi topin në rrjetë në minutën 33 me pikën e tij me të fortë goditjen me koke./albeu.com


Shtuar 11.09.2022 14:44