Si motra binjake! Olti Curri zbulon sozinë e Arjola Demirit, kush është ajo

Aktorja e njohur Arjola Demiri është mbajtur si një ndër vajzat më simpatike të ekranit dhe jo vetëm. Ama prisni pak!

Blogeri Olti Curri, sapo na zbuloi ose më sakt sozinë e saj. Bëhet fjalë për një blogere spanjolle me emrin Silver, e cila ka disa ngjashmëri në fytyrë me aktoren.

Nëse edhe blogerja do të ishte brune, e sigurt që do e ngatërronim me Arjolën, kaq identike janë.

Shtuar 11.09.2022 13:28