Premier League: Ky është goli më i bukur i dhjetorit (VIDEO)

U shpall goli i cili doli si më i bukuri për dhjetor 2021 në Premier League.

Lacazette, i cili hapi golin për “topçinjtë” në ndeshjen e 16-të ndaj Southampton- it , pas një përpjekjeje që nisi me portierin dhe përfundoi me sulmuesin francez që dërgoi topin në rrjetën e “Shenjtorëve”.

Shijoni më poshtë supergolin e yllit të Arsenalit.


Shtuar 14.01.2022 16:51