Nuk ndalen rreshjet e shiut, si pritet të jetë moti të shtunën (FOTO LAJM)

Fundjava pritet te jetë nën ndikim të masave ajrore të paqëndrueshme.

Dita e shtune do të ketë mot të vranët shoqëruar me reshje shiu të herëpasherëshme me intensitet të ulët deri mesatar. Në zonat malore ne verilindje-juglindje reshje bore me intensitet të ulët.

Ju urojmë fundjavë të mbarë.

Moti nga SHMU. /albeu.com/

Mund të jetë një imazh i harta dhe teksti


Shtuar 7.01.2022 23:27

Tags: ,