Kuvendi i Berishës e shkarkoi, Basha nis mbledhjen e Kryesisë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka nisur mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike.

Mbledhja vjen në një moment që ky i fundit është shkarkuar nga Kuvendi i Berishës.

Nuk dihet ende se çfarë vendimesh do të merren në mbledhje dhe cili do të jetë hapi i radhës që do të ndjeki Basha./albeu.com/


Shtuar 11.12.2021 18:44