Inter prezanton fanellën e dytë, harta e globit ndodhet në të

Interi ka prezantuar ditën e sotme fanellën e dytë, e cila do të përdoret në ndeshjen jashtë fushe në Lecce në ditën e parë të sezonit të ri të Serie A.

Fanella është me ngjyrë të kaltër të hapur, me grafikë që përshkruajnë botën dhe sponsori DigitarBits të ekspozuar, pavarësisht problemeve kohët e fundit./ h.ll/albeu.com

Shtuar 11.08.2022 12:59