Zhbllokohet supersfida, shikoni supergolin e yllit të Napolit (VIDEO)

Është zhblllokuar supersfida me Romës dhe Napolit. Është Mertens ai i cili realizoi një supergol nga goditja e lirë në minutën e  27’. /albeu.com/

Shtuar 21.03.2021 09:03