2 gola në 4 minuta, Shqipëria dhe Italia e nisin furishëm sfidën (VIDEO)

Ka shpërthyer festa në Air Albania. Shqipëria ka ndëshkuar Italinë falë mbrojtësit Ismajli i cili realizoi në minutën e 16′ me kokë.

Megjithatë, avantazhi i kuqezinjve zgjati vetëm 4 minuta pasi italianët barazuan me Di Lorenzon i cili realizoi lehtësisht brenda zonës.

Shiko golin e Shqiperise

SHIKO GOLI E ITALISE

Shtuar 16.11.2022 21:11