FOTO +18/ Si u nxorr nga varri Enver Hoxha në '92 (FOTO LAJM)

Pamjet në galerinë më sipër janë pamje nga varrimi i ish-diktatorit Enver Hoxha si dhe pamje kur u nxorr nga varrezat e dëshmorëve në vitin 1992 pas ndryshimit të regjimit komunist. Fotot në fjalë

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!