Shqipëri Kosovë Maqedoni
 
 
      135.33
      1.0978
      61.442
      1.0831
 
      123.28
      0.9109
      55.967
      0.9866
 
      0.0074
      0.0081
      0.0062
      0.0080
 
      0.0163
      0.0179
      0.0136
      0.0176
20:59 - 23/07/2016
Më të lexuarat
Video Lajme
Foto Lajme
Llafet e Dynjasë
 
A mendoni se Shqipëria do të kalojë fazën e grupeve në EURO 2016?
65.64 %
28.88 %
5.47 %
Total 9063 Vota!
 
A do të luajë në finale Ronaldo?

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, edhe zyrtarisht ka pranuar se do të jetë jashtë Suoperkupës së Evropës, ku Reali do të takohet me Sevillan me nëntë gusht. Ai në një prononcim për mediat po

 
Enca rrëzohet në skenë (VIDEO)

Takat pink të Encës me të cilat u shfaq në videoklipin ‘Dreq’ zunë vend shumë në media, sidomos pasi të ngjashmet i pati veshur pas Encës edhe Era Istrefi në Top Awards. Por mesa duket pikërisht kë

 
Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian