Shqipëri Kosovë Maqedoni REZULTATET E ZGJEDHJEVE 2015
 
 
      139.81
      1.1062
      61.604
      1.0640
 
      126.39
      0.9040
      55.690
      0.9619
 
      0.0072
      0.0079
      0.0051
      0.0076
 
      0.0162
      0.0180
      0.0115
      0.0173
00:59 - 29/07/2015
Më të lexuarat
Video Lajme
Foto Lajme
Llafet e Dynjasë
 
 
Artan Fuga
 
 
Andi Bushati
 
 
Edmond Tupja
Panorama
 
 
Ferit Lika
Albeu.com
 
 
Iljasa Salihu
 
 
Besnik Mustafaj
Panorama
 
Si e vlerësoni ligjin për Arsimin e Lartë të miratuar nga parlamenti?
20%
20%
20%
20%
 
Josa: Asgjė s'ka mbaruar, me kėmbė nė tokė

Mirel Josa nuk ėshtė ndėr ata trajnerė qė fluturon pas njė suksesi tė tillė, por di tė qėndrojė me kėmbė nė tokė dhe kjo sigurisht ėshtė ajo qė e bėn tė ndryshėm dhe fitues. Tekniku i korēarėve pas

 
Njė stil ndryshe nga Lily Allen (FOTO LAJM)

Lily Allen rikthehet nė vėmėndje jo pėr ndonjė projekt tė ri, por pėr stilin e ri tė veshjes dhe jo vetėm. Ajo i ėshtė rikthyer adoleshencės teksa ėshtė fotografuar nė rrugėt e Nju Jorkut me njė Scoot

 
Sot ėshtė pėrkujtuar 20-vjetori i masakrės sė Srebrenicės me pjesėmarrjen e shumė liderėve botėrorė. Nė datat 11-18 korrik 1995 forcat serbe vranė e masakruan mbi 8000 burra e djemė myslimanė

Sot ėshtė pėrkujtuar 20-vjetori i masakrės sė Srebrenicės me pjesėmarrjen e shumė liderėve botėrorė. Nė datat 11-18 korrik 1995 forcat serbe vranė e masakruan mbi 8000 burra e djemė myslimanė