Vinz rikthehet pas 2 vitesh mungese në Instagram (FOTO LAJM)

Rreperi i grupit muzikor Hellbanianz, Vinz, është rikthyer në rrjerin social Instagram.

Është vetë rreperi i cili ka publikuar foton e parë duke shkruar: “Gjeje kush është kthyer”.

Ndërkohë, Vinz dhe Stealth të cilët kanë kohë pa publikuar hit të ri që prej gushtit të vitit të kaluar, pritet të vijnë gjatë kësaj vere me projekte të reja muzikore, një ndër to është dhe bashkëpunimi mes Stealth dhe Don Phenom. /albeu.com/

Shtuar 2.07.2021 22:17