“Na falni për vonesën”, Stealth rikthehet me dy super hite (VIDEO)

Pas më shumë se një viti më në fund Stealth, antar i grupit muzikor “Hellbanianz”, pritet të rikthehet me 2 hite, këtë muaj.
Vetë reperi shqiptar ka shpërndarë një pjesë të klipit, në TikTok ku shkruan:

“Kënga del këtë muaj, dhe jo vetëm një por dhe një surprizë tjetër. Na falni për vonesën”.

Ndërkohë, kënga e fundit e Stealth datonte prej gushtit të vititi 2020 në bashkpunim me Vinz “Hod Life 2″e cila korri mjaft sukses. /albeu.com/


Shtuar 11.01.2022 13:41