Rreperi i famshëm shqiptar vendos t’i kalojë pushimet në Burrel (FOTO LAJM)

Rreperi i famshëm Ervin Selita i njohur me emrin e artit si Vinz ka preferuar që të kalojë pushimet në Burrel në shoqërin e njerëzve të tij të afërt.

Vinz është parë në një nga lokalet e Burrelit ku dhe janë shkrepur disa foto, shkruan mattv.al.

Momentalisht rreperi i famshëm po kalon një periudhë të artë në karrierën e tij ku të gjithë këngët jan kthyer në hite.

Selita është pjesë e grupit Hellbanianz bashkë me matjanin tjetër Fatjon Dibra i njohur me emrin e artit  Stealth.

 

 


Shtuar 17.03.2021 20:14