E bujshme! Dikur e puthte në buzë, Arian Çani prish “miqësinë” me Bleona Qeretin: Nuk e njoh! (FOTO LAJM)

Arian Çani i ka habitur teleshikuesit që po ndiqnin “Zonë e lirë” mbrëmjen e sotme. Teksa të ftuar ishin Ermali e aktorët e serialit “H.O.T”, Ariani tregoi se Megi Pojani mungon në studio sepse ndodhet në Amerikë. Këtu Ermali e korrigjoi dhe i tha se ajo është në Greqi.

“Jo, jo është Bleona ajo që jeton në Amerikë”, i tha Ermali.

“Kush është kjo?”, ia ktheu Çani dhe këmbënguli se nuk e njihte këngëtaren që disa herë e ka patur të ftuar në emision e ka bërë bujë me puthjen e famshme.

Biseda mes Ermalit dhe Çanit:

Ermali: Jo, jo është Bleona ajo që jeton në Amerikë

Çani: Kush është kjo?

Ermali: Bleona Qerreti

Çani: S’e njoh!

Ermali: Bleona Qerreti o plak, Los Angeles, shih si bën

Çani: Jo nuk e njoh vërtet

Ermali: Si nuk e njeh Bleona Qerretin

Çani: Jo unë Megi Pojanin njoh vetëm

Ermali: Ok…


Shtuar 29.10.2021 22:29