Pogradec, futet në QV me Kallashnikov
Pëlqej
Foto ilustrim
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Në një qendër votimi në qytetin e Pogradecit, ka hyrë një person i armatosur me armë të tipit kallashnikov. Qytetari hyri ne qendrën numer 3907 duke kërcënuar komisionerët, pasi kërkonte të votonte pas orës 19:00 kur ishin mbyllur kutitë e votimit, flasin dëshmitarët. /albeu.com/

Shtuar më 08/05/2011, ora 20:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.