Peleshi kryeson bindshëm në Korçë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Në Korçë vazhdon të kryesojë kandidati i Aleancës për të Ardhmen Niko Peleshi.
Përfaqësuesi i PS-së kryeson me 1630 vota ndaj kandidatit të Aleancës për Qytetarin Andrea Mano.

Në këtë qytet janë numëruar 34 nga 62 që janë në total. Edhe pse është gati edhe gjysma e kutive të votimit për të numëruar, duket se Peleshi do të vazhdojë të kryesojë.

Numërimi i votave në Korçë ka qenë i qetë pa ndonjë incident problematik, përveç një ndërprerje të numërimit për një orë. /albeu.com/


Shtuar më 10/05/2011, ora 11:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.