Peleshi kryeson bindshëm në Korçë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Në Korçë vazhdon të kryesojë kandidati i Aleancës për të Ardhmen Niko Peleshi.
Përfaqësuesi i PS-së kryeson me 1630 vota ndaj kandidatit të Aleancës për Qytetarin Andrea Mano.

Në këtë qytet janë numëruar 34 nga 62 që janë në total. Edhe pse është gati edhe gjysma e kutive të votimit për të numëruar, duket se Peleshi do të vazhdojë të kryesojë.

Numërimi i votave në Korçë ka qenë i qetë pa ndonjë incident problematik, përveç një ndërprerje të numërimit për një orë. /albeu.com/


Shtuar më 10/05/2011, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A rrezikohet vendi ynë nga sulmet e ISIS?
24.2 %
56.09 %
14.66 %
5.02 %
Total 4895 Vota!
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit