Ja momenti kur u ekzekutua 36 vjeçari (Pamje të rënda)

Sikundër shihet qartë dhe nga pamjet, ky është çasti kur Elton Çiçaj është qëlluar me armë nga një person i paidentifikuar. Dyshohet se viktima e natës së kaluar, u ekzekutua për shkak të hakmarrj

 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

 
A rrezikohet vendi ynë nga sulmet e ISIS?
24.2 %
56.09 %
14.66 %
5.02 %
Total 4895 Vota!