Shoferja profesioniste qė paraqitet si fillestare duke i tmerruar instruktorėt (VIDEO)

Leona Chin paraqitet para instruktorëve si një fillestare që do të mësojë përdorimin e makinës dhe në fillim, për të bind instruktorët, qëndron shumë e nervozuar dhe e frikësuar në timon. Por, pak

 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

 
Cilit version të ngjarjes për vrasjen e Tom Doshit i besoni?
20%
20%
20%