Opel prezanton modelin mė tė ri Opel Astras K

Opel duket se po punon për të sjellë në treg një model të ri që do ta njohë me emrin Astras K 2016. Nga fotografitë e para të publikuara duket se ky do të jetë një model me madhësi të ngjashme me para

 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

 
Cilit version të ngjarjes për vrasjen e Tom Doshit i besoni?
20%
20%
20%