Kosova feston sot 7-vjetorin e shpalljes sė Pavarėsisė. Portali Albeu.com uron gjithė shqiptarėt kudo ndodhen

Kosova feston sot 7-vjetorin e shpalljes sė Pavarėsisė. Portali Albeu.com uron gjithė shqiptarėt kudo ndodhen

 
A mendoni se përjashtimi i Tom Doshit dhe akuzat e tij në adresë të qeverisë do të dëmtojnë PS-në?
20%
20%
20%