Ja si të gatuajmë makarona me fasule

Në fillim përgatisni gjysmë litri lëng mishi ose perimesh. Më pas prini në copa të vogla dhjamin dhe vëreni të shkrijë në një tigan relativisht të madh dhe shtoni ¾ e vajit. Shtoni qepën e grirë hollë

 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

 
A rrezikohet vendi ynë nga sulmet e ISIS?
24.2 %
56.09 %
14.66 %
5.02 %
Total 4895 Vota!