TMERR në Shkup / vajza 12-vjeçe dhunohet nga një 40-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrugën “Ivo Llolla Ribar” në Karposh të Shkupit, rreth orës 19 e 30. Nëna e të miturës ka denoncuar agresorin dhe policia ka bërë të mundur arrestimin e tij. S

 
Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

 
A mendoni se Shqipëria do të kalojë fazën e grupeve në EURO 2016?
65.64 %
28.88 %
5.47 %
Total 9063 Vota!