Migjen Basha: Ja e vėrteta e transferimit te Skėnderbeu

U përfol sot paradite se Migjen Basha mund t’i bashkohet Skënderbeut, por kjo gjë për momentin duket e pamundur. Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Migjen Basha, në një intervistë për "Telegrafin

 
Reshjet e dendura te shiut dhe ererat e forta kane shkaktuar probleme te medha ne Tirane

Reshjet e dendura te shiut dhe ererat e forta kane shkaktuar probleme te medha ne Tirane

 
A rrezikohet vendi ynë nga sulmet e ISIS?
20%
20%
20%
20%