Marrėveshja me FMN-nė, miratohet rishikimi i dytė dhe i tretė

Bordi Ekzekutiv i Fondit Monetar Ndërkombëtar (FMN) miratoi në datën 20 Shkurt 2015 rishikimin e dytë dhe të tretë të marrëveshjes të nënshkruar me FMN vitin e kaluar. Ky miratim mundëson tërheqjen

 
Kosova feston sot 7-vjetorin e shpalljes sė Pavarėsisė. Portali Albeu.com uron gjithė shqiptarėt kudo ndodhen

Kosova feston sot 7-vjetorin e shpalljes sė Pavarėsisė. Portali Albeu.com uron gjithė shqiptarėt kudo ndodhen

 
A do ndikojë pagesa 5 euro në Rrugën e Kombit, në pakësimin e qarkullimit mes Shqipërisë dhe Kosovës?
20%
20%
20%