Shqipėria etnike dhe lėvizja nacionalēlirimtare

nga Eugjen Merlika - Zakonisht katastrofat, në jetën e kombeve, kanë një aftësi bashkimi e kompaktësimi të shoqërisë në gjirin e tyre. 7 prilli 1939, në historinë tonë, nuk pati një fat të till

 
Për kë do të votoni në zgjedhjet për Bashkinë e Tiranës?
20%
20%
20%
20%
20%