999 rezultate për

zyre

Turqit dekonspirojnë padashje si funksionon aparati i propagandës së Ramës (FOTO LAJM) Policja e dëmtuar gjatë protestës së dy ditëve më parë tek Kuvendi u nis mbrëmë me charter për kurim më të specializuar
Haradinaj e përdor zyrën për punët e partisë të vogël që drejton Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sot ka bërë të ditur lajmin se asamblistja e LDK-së, Fiknete Bejta ka kaluar n
Sulm kamikaz në zyrën e inteligjencës ruse, konfirmohen vdekje dhe plagosje Inteligjenca ruse është sulmuar së fundmi nga një person "kamikaz". Përsoni në fjalë ishte i armatosur gjer në dhëmb
Pas 8 orësh, Xhafaj largohet nga Ministria e Brendshme Pas lajmit të bujshëm të dorëheqjes, Xhafaj është larguar nga Ministria e Brendshme. Fiks 8 orë pas lajmërimit, ish-m
Reagon opozita për shkarkimi i Xhafajt, kërkon "kokën" e Ramës Pas shkarkimit të papritur nga detyra të Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar opozita. Kreu i grupit parl
Vishet provokuese edhe për në punë, Armina trullos fansat me fotot në zyrë Blogerja Armina Mevlani është një prej femrave më të ndjekura nga publiku shqiptar, e cila komentohet mjaft në shoëbiz d
Kërkohet burg për personin që hyri i armatosur në zyrën e Rugovës Prokuroria Themelore në Pejë ka dhënë detaje në lidhje me rastin e personit të armatosur që u fut i armatosur në zyrën e
I ngacmonte në zyrë dhe me SMS, kush është "shamikuqja" e Xhelal Mziut të Kamzës Skandali me djalin e deputetit të PS, Rrahman Rraja ku akuzohet se ka tortuaruar dhe përndjekur Xhisela Malokun, riktheu
Bleona trondit me librin e saj: Kush është kryeministri që e ftoi në zyrë? Prej kohësh Bleona ka bërë të ditur se po shkruan një libër autobiografik i cili pritet ta trondisë politikën pasi në të
Policia i vë prangat në zyrë drejtorit të hipotekës në Shkodër Policia e Shkodrës ka ndaluar shtetasin Zamir Leka, drejtor i hipotekës në Shkodër. Drejtori Leka është arrestuar te
Trump pastron drejtësinë Presidenti amerikan Donald Trump ka paralajmëruar largime nga administrata e drejtësisë, duke u shprehur se do të pastro
Drejt largimit, Donald Lu i shkon në zyrë Lulzim Bashës Ish-ambasadori amerikan në Shqipëri Donald Lu po kalon ditët e fundit në Shqipëri. Këto ditë të fundit, Lu i ka kalu
Ambasada amerikane në Shqipëri hap vende pune: Nxitoni të aplikoni! Ambasada amerikane në Tiranë sot ka dalë me një ftesë publike dhe disa vende pune për të aplikuar. Me anë të një pos
Dy ambasadorë amerikanë i shkojnë Thaçit në zyrë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në një takim ambasadorin amerikan në Kosovë Greg Delawie dhe Kyle Scot
Drenori var një tabelë në zyrën e borxhlinjve të PDK-së në Drenas (FOTO LAJM) Xhavit Drenori, ish-kandidati i pavarur për postin e Kryetarit të komunës së Drenasit, është parë i revoltuar ndaj oblig
Edhe sot protestohet kundër Lumezit Qytetarët sot do të organizojnë protestë dhe marshojnë drejt Zyrës së Kryeprokurorit dhe Zyrës së Kryeministrit. Ata
Mimoza: Ky person në zyrën e Haradinajt është kriminel Kryetarja e Alternatives, Mimoza Kusari, ka folur për qeverisjen e kryeministrit Ramush Haradinaj. Ajo thotë se është e
Bekim Jashari pret në zyrë një ministre të PDK-së Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, priti në takim kryetarin e komunës së Skenderajt, Bekim Jasharin, me të
Futet eksploziv në zyrën e Kryeministrit Haradinaj Në Zyrën e Kryeministrit ka arritur një pako nga “Xhorxh Majkëll”, në të cilën nuk kishte ndonjë dhuratë, por krejt diçk
Dje e shkarkoi, sot e pret në zyrë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur sot në takim pune Zëvendës-drejtorin të Agjencisë Kosovare të Inteleg