999 rezultate për

zyre

"Braçe po ushtron terror në administratë", zëvendësi i Ramës i përgjigjet Berishës Gjatë paradites së sotme, ish-kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një punonjësi të administratës nga Fieri, sip
Qeveria ndërpret komunikimin me zyrën e UNMIK-ut Qeveria e Kosovës e ka ndërprerë komunikimin dhe nuk e njeh më Misionin e Kombeve të Bashkuara-UNMIK, si strukturë përfa
Arrestohet gjinekologu, çfarë bënte me pacientet e tij Një mjek gjinekolog është arrestuar nga policia italiane pasi u zbulua se ai abuzonte seksualisht me pacientet e tij.
Në zyrë me oxhak 18 000 euro dhe shtëpi me kalorifer kinez? Gjurmët e oxhakut që të cojnë tek Rama Publikimi padashje i pamjeve të një oxhaku ultra modern 18 000 euro i prishën të gjithë skemën e publicitetit të Ramës n
Remi shfaqet në Hagë, hyn në zyrën e prokurorit Ish-komandanti i UÇK-së, Rrustem Mustafa, hyri në ndërtesën e Prokurorisë Speciale në Hagë për t’u intervistuar në lidhj
Veteranët sot protestojnë para zyrës së Haradinajt Ish-luftëtarët e UÇPMB-së nga Zona e Karadakut sot do të nisen nga Gjilani në mënyrë të organizuar për të protestuar par
Pse nuk duhet të varim çelësat e zyrës apo shtëpisë bashkë me ato të makinës Shumica e bëjnë këtë gabim të madh i cili mund të jetë i dëmshëm për makinën. Shumica nga ne çdo ditë me vete patjetë
Zyrtare/ Kosova dhe Serbia do të nënshkruajnë marrëveshjen në zyrën e Trump Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi i është drejtuar sot deputetëve të Kuvendit të Kosovës rreth të arriturave 2018 të
Man. United tregohen të pamëshirshëm me Mourinhon, çfarë ndodhi 5 minuta pas shkarkimit Manchester United u treguan mjaft të prerë në largimin e Jose Mourinhos nga drejtimi i skuadrës. Kjo vendosmëri e tyre u
Studentët protestojnë tek zyra e BE në Prishtinë për ngecjen e vizave Studentët e Universitetit të Prishtinës, kanë paralajmëruar protestë të hënën. Në njoftim thuhet se ata të protestojn
Studentët në Prishtinë nesër dalin në protestë Studentët e Universitetit të Prishtinës nesër do të protestojnë para zyrës së BE-së në Kosovë për shkak të mos liberaliz
Specialja nuk ndalet, edhe një ushtar i UÇK-së kërkohet për intervistë Sabahajdin Cena, ish-luftëtar i UÇK-së në Zonën e Pashtrikut, është ftuar për datën14 janar 2019 që të intervistohet nga
Rama i trembet mbledhjes së studentëve poshtë zyrës së tij, bën diversionin e fundit para orës 16:00 Kryeministri Rama është duke bërë të pamundurën përmes presioneve dhe diversionit mes studentëve që të mos i lejojë ata
Rama e quajti larvë, Muka nxjerr SMS dhe e-mailet me Kryeministrin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Kryeministri Rama e quajti Ish-zv/ ministri i Arsimit, Taulant Muka një larvë politike. Pikërisht për
Shërbimi i ri në sportelet e Zyrës Rajonale ADISA Tiranë, ZRPP: “Fast Track”. Një shërbim i ri dhe shumë i shpejtë është vendosur në Zyrën Vendore të regjistrimit të Pasurive të paluajtshme në Tiran
Sulmohet BE në Veri të Mitrovicës Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është thyer dera e Informatave të Qendrës Kulturore të BE-së. Ngjarja ka ndodhu
Turqit dekonspirojnë padashje si funksionon aparati i propagandës së Ramës (FOTO LAJM) Policja e dëmtuar gjatë protestës së dy ditëve më parë tek Kuvendi u nis mbrëmë me charter për kurim më të specializuar
Haradinaj e përdor zyrën për punët e partisë të vogël që drejton Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sot ka bërë të ditur lajmin se asamblistja e LDK-së, Fiknete Bejta ka kaluar n
Sulm kamikaz në zyrën e inteligjencës ruse, konfirmohen vdekje dhe plagosje Inteligjenca ruse është sulmuar së fundmi nga një person "kamikaz". Përsoni në fjalë ishte i armatosur gjer në dhëmb
Pas 8 orësh, Xhafaj largohet nga Ministria e Brendshme Pas lajmit të bujshëm të dorëheqjes, Xhafaj është larguar nga Ministria e Brendshme. Fiks 8 orë pas lajmërimit, ish-m