999 rezultate për

zyre

Rama mbyllet në zyrë me Tom Doshin Kryeministri Edi Rama është mbyllur në zyrë në selinë e PS me Tom Doshin fill pas mbledhjes me Grupin Parlamentar. N
Sot vendoset fati i zgjedhjeve, drejtuesja e ODIHR i shkon Ramës në zyrë Drejtuesja e misionit vëzhgues të ODIHR, Audry Glover ka mbërritur në selinë e PS ku po zhvillon një takim me kryeminis
Ylli Rakipi: Berisha kishte probleme, por nuk mbante kriminelë në zyrë si Rama Gazetari Ylli Rakipi, në emisionin “I ftuari” të Endri Xhafos, në A2 CNN, bëri një analizë të shkurtër të dallimit, sipa
"Kryemadhi i shkoi Bashës me pizhama në zyrë" (FOTO LAJM) Kryedemokrati Lulzim Basha pati një takim me aleatët sot në selinë e PD. Të pranishëm ishin Dashamir Shehi, Monika Kryem
Ambasadorja e SHBA takim në zyrën e Metës E ngarkuara me Punë në Ambasadën e SHBA-ve në Tiranë, Leyla Moses-Ones po zhvillon një takim me Presidentin Ilir Meta në
Peza: Pse Ilir Meta e humbi të drejtën për të qëndruar në zyrën e Presidentit! Nga Alfred Peza Zgjedhjet “do të zhvillohen më 30 Qershor do apo sdo Saliu, Ilir, Luli dhe Monika”,- tha Kryemin
Rama "kërcënon" Metën: E humbe të drejtën që të qëndrosh në atë zyrë Kryeministri Edi Rama paralajmëroi nga Burreli se Ilir Meta ka humbur të drejtën që të qëndrojë në zyrën e Presidentit.
Veshjet e zyrës që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Veshja për zyrë mund të bëhet pak sfiduese në temperature përvëluese. Ndonjëherë gjendesh përballë dy problemeve: vapës
Kandidati i Këlcyrës: Kam zyrë martesash, kur mashkulli është "i skopitur" gjej tjetër (VIDEO) Kandidati për kryetar Bashkie i Këlcyrës Hazbi ishte i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ndër të tjera ka treguar se
Vasili sulmon zyrën e BE në Tiranë: Kanë fshehur kushtet për negociatat Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka kundërshtuar reagimin e zyrës së BE në Tiranë duke e quajtur atë larg realitetit
Berisha po dëfrehet në Facebook duke bërë meme me Ramën, ja e radhës (FOTO LAJM) Sipas Sali Berishës, Kryeministri Rama ka gjetur thirrjen “Rama IK” në zyrën e tij dhe për këtë arsye është zhvendosur n
Presidenti Thaçi i shkon në zyrë Ramës Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka shkuar në kryeministri për të zhvilluar një takim me kryeministrin Edi Rama. Nu
Kriza politike, ambasadori britanik i shkon në zyrë Presidentit Meta Ambasadori i Britanisë së Madhe në Tiranë, Duncan Norman ka zhvilluar një takim me Presidentin e Republikës, Ilir Meta.
Edhe pse e diel, makina e Arta Markut shfaqet në zyrën e Edi Ramës Makina e Kryeprokurores së Përkohshme Arta Marku është parë të hyjë mëngjesin e sotëm në godinën e kryeministrisë. Fotot
Arrestohet ish-kreu i zyrës së Urbanistikës Policia e Tiranës me urdhër të Prokurorisë së Tiranës ka arrestuar në orët e fundit ish-kreun e zyrës së Urbanistikës në
Soreca i shkon në zyrë Kryemadhit, për çfarë do bisedohet? Ambasadori i BE në vendin tonë, Luigi Sorca mësohet se ka shkuar në selinë e LSI-së ku po zhvillon një takim me kryetare
Aferë seksuale në zyrë! Përgjimi i gjykatësit shqiptar që tronditi Maqedoninë (VIDEO) Kamera e fshehtë ka zbuluar një aferë dashurie në zyrën e një gjykatësi të Gjykatës Themelore të Shkupit. Në videon
Basha pret në zyrë ambasadorin e BE-së, mister tema e takimit Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është takuar këtë pasdite në zyrën e tij me ambasadorin e BE-së, Luigi Sore
Kryemadhi i shkon Bashës në zyrë, çfarë pritet të ndodh nesër me PD-në Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka mbërritur në këto momente në selinë blu. Sipas bur
Shefi i Ujësjellësit në Tiranë "gjumë tull", kolegët i bëjnë dhjetra filmime (VIDEO) Llazar Zoi, shef sektori për logjistikën në Drejtorinë e Përgjithshme të Ujësjellësit në Tiranë, nga Frakulla e Fierit,