999 rezultate për

zyre

Çfarë po diskutohet? Kryemadhi dhe Petrit Vasili i shkojnë në zyrë Bashës Një takim mes kampit opozitar po zhvillohet në këto momente. Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kry
Merkel thotë se ka prova të forta dhe akuzon Rusinë: Kjo është mizore! Kancelarja gjermane Angela Merkel ka hedhur akuza mbi Rusinë për një fushatë sulmesh kibernetike në zyrën e saj dhe të s
Kush është biondja bukuroshe që ka zgjedhur Trump për të drejtuar zyrën e medias së tij (FOTO LAJM) Qeveria aktuale amerikane ka një marrëdhënie veçanërisht të tensionuar me median. Zëdhënësja e presidentit Donald Tru
Basha denoncon: 200 mijë euro u shpenzuan para një jave për zyrën e ministres "Para një jave 200 mijë euro për zyrën e Belinda Ballukut. Nuk e kam bërë unë tenderin e Belinda Ballukut..." Duke e
Në shtëpi apo në zyrë? Imazhet që tregojnë se puna në karantnë është argëtuese (FOTO LAJM) Të punuarit nga shtëpia tani është kthyer në një gjë normale dhe nuk mund të konsiderohet më privilegj. Me fakte që v
4 rregulla të arta si të punosh rehat nga shtëpia Të jesh një punonjës produktiv në ditë të pasigurta është e vështirë. Në internet ka pafund artikuj me sugjerime interes
Përfundoi takimin me Thaçin, ambasadori britanik shkon në zyrë të Kurtit Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, priti në takim Ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Nicholas Abbott.
Sandër Lleshaj sulmon Ademin: Kryetare e harruar në zyrë! Justifiko pagën! Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj e ka cilësuar “të panevojshme” deklaratën e kryebashkiakes së Shkodrës Voltana Ademi
Angela Merkel del nga karantina, i rikthehet punës në zyrë Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka dalë nga karantina dhe u rikthye në punë. Merkel është testuar disa herë për koron
Kurti takon në zyrën e tij Ambasadorin e Italisë Sot, Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, priti në zyrën e tij Ambasadorin e Italisë në Kosovë,
Zyrtari infektohet me koronavirus, izolohet FSHF-ja As qeveria e futbollit shqiptar nuk i shpëton dot koronavirusit. Një nga zyrtarët e FSHF-së, F.R, rezulton të jetë n
Albin Kurti i shkon në zyre Vjosa Osmanit Kryeministri Albin Kurti ndodhet në takim me Kryeparlamentaren Vjosa Osmani, në zyrën e kësaj të fundit, në Kuvend. P
4 rregulla të arta si të punosh rehat nga shtëpia Të jesh një punonjës produktiv në ditë të pasigurta është e vështirë. Në internet ka pafund artikuj me sugjerime interes
Drejtoresha tha se nxënësja është shtatzënë, reagon Zyra Arsimore "Drejtuesja e Zyrës Arsimore, me fjalën “vajzë” i referohej mësueses shtatzënë, dhe jo nxënëses e cila u shoqërua me aut
Mos u stresoni më çdo mëngjes! 6 mënyra si të visheni shpejt për në zyrë (FOTO LAJM) Është e vërtetuar se njerëzit më shumë kalojnë kohë në punë se sa duke u argëtuar. Prandaj, kjo është një arsye më sh
I vuri afat Ramës 15 marsin, një ditë pas protestës Meta pret në zyrë Bashën Ditën e djeshme Presidenti Ilir Meta mbajti në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" manifestimin për "mbrojtjen e Kushtetutë
I vunë arkivol Kurtit para zyrës, lirohen aktivistët Aktivistët që i vunë funeral përballë zyrës së Kurtit, janë liruar. Policia e Kosovës ka njoftuar se katër aktivistët
E RËNDË/ Kurtit i vendosin arkivol para zyrës (FOTO LAJM) Kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit i është vendosur një arkivol para zyrës së qeverisë, raporton Gazeta Express.
Tubimi i dy marsit, Meta thërret në zyrë ambasadorët Presidenti i vendit Ilir Meta po zhvillon ditën e sotme disa takime me ambasadorët e Spanjës, Hollandës dhe Suedisë, në
Ndryshe nga herët e tjera: Kurti shkon në zyrë në këmbë, mesazhi që jep (FOTO LAJM) Ndryshe nga herët e tjera, kryeministri i ri i Kosovës a vendosur ta nisë javën duke shkuar në zyrë në këmbë. Kurti post