999 rezultate për

zyrat

Sheiku vizitë në zyrat publike, shokohet se janë bosh (VIDEO) Sheiku i Emirateve Arabe u ka bërë një vizitë të paparalajmëruar zyrave të shërbimeve publike, por ka mbetur i shokuar k
Maqedoni/ Skadoi afati për paraqitje të votuesve kontestues në KSHZ Përfundoi mbrëmë në orën 00:00 afati për paraqitjen e votuesve kontestues në zyrat e KSHZ-së. Sipas listës ishin pub
Breshëri automatiku në zyrat e PS në Sukth Persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar mbi ambientet e zyrës elektorale të Partisë Socialiste në Sukth të Durrësit
Kapiteni i Tiranës i zhgënjyer me vendimin e Disiplinës Gentian Muça ka reaguar ndaj vendimit të Komisionit të Disiplinës që e ka dënuar atë me 1 vit pezullim nga të gjitha akt
Vjedhje në Gjykatën Administrative Vjedhja sa duket nuk ndodh vetëm rëndomtë apo në rrugë. Vepra penale e vjedhjes ka ndodhur brenda Gjykatës Administra
Basha: Zyrat e shtetit në dispozicion të Shullazit e banditëve Pas vendimit të grupit për bojkot të Kuvendit si qëndrim për përjashtimin pa bazë ligjore (sikundër e ka cilësuar Basha)
Veliaj i jep Topit zyrat e PD Bamir Topi do t’i ketë zyrat e reja te ish-selia e Partisë Demokratike, që dikur ishte edhe e tij. Bashkia e Tiranës që
Vetëvendosje sulmon me pleh dhe baltë zyrat e KEDS-it (FOTO LAJM) Aktivistët e Lëvizjes VETËVENDOSJE! realizuan një aksion simbolik duke hedhur pleh dhe baltë drejt zyrave të kësaj ndërm
Përfshihen nga flakët zyrat e administratës të Portit të Vlorës Zyrat e administratës së Portit të Vlorës janë përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Shkaqet lidhur me ngjarjen mbet
Ja si duken zyrat e Gjykatës Themelore në Lipjan pas sulmit me molotov (FOTO LAJM) Persona të dyshuar kanë sulmuar me koktej molotovi ndërtesën e Gjykatës Themelore të Prishtinës, dega në Lipjan, ku si p
Veseli: Sulmi me molotov në zyrat e Presidencës, akt kriminal Kryetari i Kosovës Kadri Veseli, është shprehur se sulmi i mbrëmshëm kundër zyrave të Presidencës së Republikës së Kosov
Sulmohen zyrat e presidentes Jahjaga Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm objekti i Kuvendit të Kosovës, është sulmuar me koktej molotovi. Lajmi është b
Hetimet ndaj Blatterit bastisin zyrat në Federatën Franceze Autoritetet zvicërane bastisën zyrat e Federatës Franceze të Futbollit në kuadër të hetimeve për skandalin korruptiv ku
Grabitet poliklinika e specialistëve në Durrës Gjatë orëve të vona të mbrëmjes së kaluar është vjedhë dhe dëmtuar poliklinika e specialiteteve në Durrës. Mësohet se pe
Sulmohen zyrat e LDK-së në Prishtinë Sipas medieve kosovare u bë e ditur se gjatë ditës së sotme janë sulmuar zyrat e Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prish
Digjen zyrat e PDK-së në Deçan Zyrat e Partisë Demokratike të Kosovës në Deçan janë djegur. Veprim i tillë ka ndodhur pas zgjedhjes së Hashim Thaçit
Asnjë telefonatë në zyrat e policisë për atentatin e Elbasanit Pavarësisht dëmshpërblimit të ofruar nga ana e policisë për atentatin në Elbasan, asnjë telefonatë nuk ka mbërritur në z
Manjani i pakënaqur nga ZRPP: Pushim nga puna kush shkel afatet! Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, është shprehur se dixhitalizimi i jep fund problemeve të cilat shfaqen pranë Zyrës
Vidhen dy kompjutera në zyrat e PD në Tiranë Një zyrë e Partisë Demokratike është grabitur nga persona ende të paidentifikuar. Bëhet fjalë për zyrën nr 2 që PD ka
Zjarr në zyrat e Ministrisë së Brendshme Flakë zjarri janë sinjalizuar në zyrat e parkut të Ministrisë së Brendshme, që ndodhet poshtë Rrugës së Kavajës. Nga të