999 rezultate për

zyrat

Nacionalistët maqedonas zhvendosin protestën në zyrat e BE-së Pas dhunës së mbrëmshme ndaj deputetëve të shumicës së re parlamentare dhe gazetarëve që ishin duke transmetuar seancën
Droga “pushton” zyrat e policisë, banjot në magazina droge Tetë tonë drogë kanabis të bllokuara në Berat, Përmet, Burrel, e zona të tjera të vendit që prej fillimit të këtij viti,
Veliaj: “Në Tiranë kemi hapur 105 kantiere pune, ku janë punësuar rreth 10 mijë vetë” Sot është nënshkruar Pakti Kombëtar i Mirëqenies Sociale i cili bën bashkë për herë të parë të gjithë partnerët që vepro
Hetimet, zarfi bombë në zyrat e FMN-së në Paris ishte nisur nga Greqia Zarfi bombë që shpërtheu në zyrën e Fondit Monetar Ndërkombëtar në Paris ishte dërguar nga Greqia. Ministri grek i re
PARIS / Shpërthen zarfi-bombë në zyrat e FMN-së, 1 i lënduar Një zarf bombë e dërguar me postë ka shpërthyer në zyrat e FMN-së në Paris. Një person ka mbetur i lënduar si pasojë
Sulmohen sërish zyrat e LSDM-së në Shkup Zyrat e LSDM-së kanë rënë sërish pre e sulmeve. Kësaj radhe janë thyer dritaret e selisë në rrugën "Brigada Juzhnomo
Ja sa do të rriten pensionet duke filluar nga muaji mars Duke nisur që nga muaji mars pensionet pritet të rriten me rreth 3%. Kjo rritje do të bëhet në kuadër të paketës së soli
Xhaferi: Ali Ahmeti është i gatshëm të shkojë edhe në zyrat e Menduh Thaçit Deputeti i BDI-së Talat Xhaferi, i ftuar sonte në “ClikcPlus” duke folur për takimin mes BDI-së dhe LR-PDSH-së mbrëmë, u
7 milionë më pak pjesmarrës në ceremoninë e Trump, ja çfarë thotë presidenti i SHBA-ve Në ditën e inaugurimit të Trumpit, kanë marrë pjesë rreth 7 milionë njërëz më pak se sa në inaugurimin e ish-presidentit
Donald Trump premton mbështetje për Shërbimin Inteligjent që kishte përçmuar Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka qenë sot në zyrat qendrore të CIA pas kritikave të ndërs
Donald Trump pritet të vizitojë zyrat e CIA-s Donald Trump pritet të vizitojë sot, në ditën e tij të parë të punës si President i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, A
Bejta: VMRO na bën presione me inspektorë nëpër zyrat e komunës Policia financiare ka trokitur sot në dyert e kryetarit të Gostivarit, Nevzat Bejta. TV21 mëson se të paktën tre poli
Berisha akuza Ramës: Për zyrat e Linditës shpenzon 1.5 miliard lekë, ndërsa për nxënësit s’ka ngrohje Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar qeverinë në lidhje me mbylljen e shkollave në vend. Berisha shkruan se Rama
Tahiri zyrtares së Brukselit: Zyrat e Qeverisë në Veri u sulmuan me bombë Ministrja për Dialog, Edita Tahiri, ka zhvilluar mbrëmë një bisedë të gjatë telefonike me drejtoreshën për Evropën Perën
Punësimet me listë partish, të papunët humbin besimin tek zyrat e punës Numri i punëkërkuesve të papunë të regjistruar në tremujorin e tretë 2016 është 24,6 % më i ulët se sa në të njëjtin tre
Zyratare/ Julian Draxler është futbollist Tashmë nuk ka më dilema. Julian Draxler është futbollisti më i ri i skuadrës së PSG-së. Futbollisti i talentuar gjerman
Qytetarët mund të paraqesin nesër shkelje të së drejtës zgjedhore në zyrat e Avokatit të Popullit Në zyrën e Avokatit të Popullit, nesër në ditën e mbajtjes së zgjedhjeve të parakohshme parlamentare në periudhën prej o
Komiteti i Helsinkit hap zyrat për paraqitje të pengesave gjatë ditës së zgjedhjeve në Maqedoni Komiteti i Helsinkit për të drejtat e njeriut në Maqedoni, ka njoftuar se të dielën, më 11 dhjetor, zyrat e Komitetit d
Fjalor banal në Zyrat e Sigurimeve Shoqërore. “Më çave b*thën, më plasi t*api kë ke çun ti” (VIDEO) Një fjalor banal, aspak i përshtatshëm për zyrat e shtetit, ka qënë pasqyra e përgjithshme e asaj që ka ndodhur sot në z
Zyrat e reja të Instagram ngjajnë si vetë aplikacioni (FOTO LAJM) Zyrat e Instagram janë një shembull i mahnitshëm. Kompania, që festoi përvjetorin e gjashtë të aplikacionit të enjten, k