999 rezultate për

zyrat

"Kaubojsi" fotografohet në zyrat e FBI-së me një dosje misterioze në dorë Ai konsiderohet si një nga ish-deputetët më komikë dhe ndryshe njihet edhe me pseudonimin "kaubojsi" për shkak të kapelë
Skandali, drejtoresha jep me qira zyrat e shtetit për përfitime personale Skandal në Bashkinë e Fierit, ku zyrtarët vendorë japin ambientet shtetërore me qira dhe paratë i përvetësojnë për përfi
Rama mesazh të prerë për dokumentet në zyrat shtetërore: Qytetari nuk merr asgjë Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot për herë të parë Këshillin Ekonomik Kombëtar, ku ka diskutuar për Paketën Fiskale,
Avokati i Popullit hap zyrat për të paraqitur shkelje të së drejtës zgjedhore Të gjitha zyrat e Avokatit të Popullit do të jenë të hapura për të gjithë qytetarët të cilët do të votojnë në zgjedhjet
Floriana braktisi "Tv Klan" për të punuar në zyrat e të fejuarit në Itali Floriana Garo është padyshim një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar, por ajo e braktisi televizionin për të fe
Ja momenti kur Ancelotti largohet nga zyrat e Bayernit (FOTO LAJM) Pas rezultateve jo të mira në Bundesliga dhe humbjes 3:0 nga Paris Saint Germaini në Europa League, Bayern Munichu vendo
Luan Rama: Ministria e Drejtësisë do të administrojë zyrat e Kolegjit të Vettingut! Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Intergrim, Luan Rama e ka cilësuar si skandal faktin që Ministria e Drejtësisë, që
Paratë e krimit, lista e subjekteve që do verifikohen në shtator Institucionet publike kanë nisur punën për të kontrolluar në terren paratë e pajustifikuara, teksa kryeministri Edi Rama
Shpërthim në një ndërtesë në SHBA (VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një ndërtesë në qendër të Houston të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Dësh
Berisha: Zyrat e Bashkisë së Vlorës vjedhin me stil qytetarët Me anë të një statusi në Facebook ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në “Facebook”, një status ku një qytetar ng
Frika e PSG-së, afron sërish Realin tek Mbappe Shpresat e Real Madridit për nënshkrimin e Kylian Mbappe janë ringjallur. Ata kanë marrë një shtysë me Paris Saint-G
Punonjësit mbyllin zyrat dhe ikin me pushime, emigrantët të revoltuar Emigrantët që kanë ardhur në Mirditë për të kaluar pushimet pranë të afërmve të tyre, u janë drejtuar zyrave të nënpref
Fëmijët e Ivankës kërcim në zyrat e Shtëpisë së Bardhë (VIDEO) Ivanka Trump padyshim që nuk është një mama si gjthë të tjerat. Përkundrazi ajo është një mama shumë moderne dhe e kuptu
Sulmohen zyrat e ndërtesës së ujësjellësit të Prishtinës Mëngjesi i sotëm i ka gjetur të thyera zyrat e KURP-së, në Prishtinë. ‘Gazeta Blic’ mëson janë thyer zyrat e kësaj ko
Haradinaj pritet të takohet me Ymerin dhe Mustafën Kandidati për kryeministër nga koalicioni PAN, kryetar i AAK-së, Ramush Haradinaj ka ftuar në takim liderin e Vetëvendos
Rama, thirrje qytetarëve t’i rrëfejnë eksperiencat negative gjatë mandatit të tij Pasi mblodhi për më shumë se 1 javë këshilla nga qytetarët se çfarë i shqetëson, sot kryeministri Rama, kërkon po nga qy
Bomba në Kuvendin e Maqedonisë, një i arrestuar Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë bën me dije se ka vënë në pranga një shtetas me inicialet J.L. 41 vjeç nga
Sulmohen zyrat e PDK-së në Skenderaj Persona ende të paidentifikuar kanë sulmuar mbrëmë selinë e PDK-së në Skenderaj. Policia ka shkuar menjëherë në vendin e
Panik në zyrat e ALUIZNI-t në Durrës, personat e pranishëm bëhen për spital Ne zyrat e ALUIZNI-n ne Durrës personat e pranishëm kane ndjere një arome mbytës. Si pasoje ata kane shfaqur probleme
Maqedonasit nuk janë kundër flamurit shqiptar (FOTO LAJM) Vendosja e flamurit shqiptar në zyrën e kryetarit të Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferit, nuk i shqetëson shumë qytet