999 rezultate për

zyrat

Mësoni ku ndodhen zyrat e reja të Gruevskit Ish lideri i VMRO-DPMNE-së ka zyra të reja edhe atë në QT “Palloma Bjanka”, jo larg nga selia e bardhë e partisë, e ndër
27 prilli, dy mjete shpërthyese ishin vendosur në zyrat e Parlamentit Pasi kanë qenë duke u zhvilluar ngjarjet e dhunshme në Kuvend, në sallën e Kuvendit dhe në pres qendrën, deri tek dy zyr
Sfera gjigante, shihni zyrat e njeriut më të pasur në botë (FOTO LAJM) Revista ekonomike amerikane “Forbes” ka publikuar listën e super-pasanikëve. Dhe Bill Gates nuk është më njeriu më i pas
Ish mjeku i UÇK-së ofendon pa limit Ramush Haradinajn Ish mjeku i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Liri Loshi përmes një postimi në Facebook, pa përmendur të gjitha të ‘bëmat’
U hiqet ndihma ekonomike, plas sherri në zyrat e Shkodrës (VIDEO) Vendimi i qeverisë për heqjen e ndihmës ekonomike për disa familje, ka shkaktuar reagime të ashpra nga familjarët të cil
Sulmohen zyrat e Lëvizjes Vetëvendosje Zyrat e Vetëvendosjes në Kamenicë u sulmuan me gurë gjatë ditës së sotme. Nga ky sulm përveç dëmeve materiale nuk ësh
Thyhen gjatë natës zyrat e Bashkisë së Pogradecit Policia bën me dije se janë dhunuar zyrat e Bashkisë së Pogradecit. Policia ben me dije ne nje informacion paraprak s
Abonenti sulmon me çekiç zyrat e KEDS-it (FOTO) Në fotografitë e dërguara në Kallxo.com nga një qytetar shihen tavolinat e rrokullisura, kompjuterët e rrëzuar e dokumen
Lëvizja Besa, Bilall Kasami hap zyrat e reja në Shkup Lëvizja BESA, krahu i Bilall Kasamit zyrtarisht do të kenë seli të re të partisë në Shkup. BESA ka filluar të përgati
Karemani nga zyrat e reja në Tetovë: BESA do të jetë më e fuqishme se më parë Lëvizja Besa ka përuruar zyrat e reja të degës së saj në Tetovë ku morën pjesë ushtruesi i detyrës kryetar i kësaj parti
Dëshmitari rrëfen hyrjen me dhunë e Kasamit në zyrat e Besës (VIDEO) Rreth orës 9:30 te mëngjesit te sotëm një grup personash, ne mesin e te cilëve ka qenë edhe Bilall Kasami, kane hyrë me
DOKUMENTI/ Rama harxhon edhe 528 milion lekë për zyrat (FOTO LAJM) Fundi i vitit buxhetor ka shtyrë institucione të ndryshme që të hapin thesin me prokurime. Paraditen e sotme albeu.c
Minjtë pushtojnë zyrat e Parisit, punësohen mace Parisi nuk është i njohur vetëm si qyteti ku ndodhet Kulla Eiffel, por edhe për problemin e tij shumë serioz me minjtë.
Dëmtohen zyrat e Vetëvendosjes në Drenas Persona të paidentifikuar kanë dëmtuar zyret e Lëvizjes Vetëvendosjes në Drenas duke e hequr logon e kësaj partie, ka ko
Sulmohen zyrat e televizionit opozitar në Tiranë (VIDEO) Zyrat e televizionit Zjarr TV janë sulmuar gjatë natës së mbrëmshme. Pamjet e publikuara sëfundmi në faqen e këtij telev
Ishte kthyer në tmerrin e arkëtareve, arrestohet i riu shqiptar në Itali (VIDEO) Ka marrë fund tmerri i punonjësve të zyrave postare në një provincë të Torinos pasi policia italiane arrestoi dy persona
Zyrat e Avokatit të Popullit të hapura Institucioni i Avokatit të Popullit (IAP) të dielën, sot ditën e zgjedhjeve lokale në Republikën e Kosovës, do të mbajë
DETAJET/ Si policia zbarkoi në zyrat e Hipotekës dhe shoqëroi 7 punonjësit Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me aksionin e policisë në Hipotekën e Kavajës ku janë shoqëruar 7 persona. B
Pas Berishës edhe Basha bëhet me "qytetar digjital": Shikoni kush i shkruan kësaj radhe Kryedemokrati Lulzim Basha postoi mesazhin e një gardisti sipas tij që i ka njoftuar se dy ditë më parë punonjës të tjer
"Kaubojsi" fotografohet në zyrat e FBI-së me një dosje misterioze në dorë Ai konsiderohet si një nga ish-deputetët më komikë dhe ndryshe njihet edhe me pseudonimin "kaubojsi" për shkak të kapelë