999 rezultate për

zyrat

Fluksi i madh, zyrat e aplikimit për karta ID hapur edhe të shtunën Fluksi i madh i qytetarëve të cilët kërkojnë të pajisen me karta identiteti dhe pasaporta, ka bërëe që zyrat të jenë hap
Hapen zyrat e reja të Njësisë 14, lehtësi shërbimesh Banorëve të zonës së Astirit, Unazës së Madhe dhe Kasharit nuk do t’u duhet të shkojnë deri në Kombinat për të marrë
Deputetët harrojnë zyrat, nuk kryejnë detyrimet Pjesa dërrmuese e 140 deputetëve, si të mazhorancës, ashtu edhe të opozitës, kanë zyra të veçanta në zonat e tyre elekto
Po mbahen nën vëzhgim, Gjiknuri dhe Ahmetaj drejt burgut? Ndërsa të gjithë i kanë sytë tek përplasja e fortë mes presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama, pas ndryshimeve
Bastisen zyrat e "Deutsche Bank", dyshohet për pastrim parash Zyrat qendrore të “Deutsche Bank” në Frankfurt janë bastisur nga një grup hetimor i përfshirë në hetimin ndaj saj për pa
Hetime për pastrim parash, bastisen zyrat e klubit Moscroun të Belgjikës Në Futbollin e sotëm kemi parë skandale shumë të mëdha në në lidhje me sportin më ndjekur në planet . Por jo gjithcka q
Hapen zyrat e reja të Lagjes Nr.13 në Selitë, tashmë shërbimet më afër qytetarëve (FOTO LAJM) Banorët e lagjes që përfshin zonën jugore të Tiranës, Selitën, Kodrën e Diellit apo edhe Liqenin e Thatë, nuk u duhet
Kjo është bomba që u dërgua në zyrat e CNN (FOTO LAJM) Një mjet i dyshimt shpërthyes, është dërguar sot edhe në zyret e CNN në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në lidhje me
Ambasada në Athinë ka një njoftim të rëndësishëm për shqiptarët që jetojnë në Greqi Ambasada e Shqipërisë në Greqi ka një njoftim të rëndësishëm për të gjithë shtetasit shqiptarë që jetojnë në Greqi. Sip
Zyratre: Portieri i Arsenal në Serie A Portieri i Arsenal Davide Ospina është zyrtarizuar tek skuadra e Napolit. Kolumbiani mbërriti mbasditen e sotme ku pa
Nga nesër nisin drithërimat e referendumit Nga nesër fillon kontrolli i të dhënave në Listën zgjedhore për zbatimin e referendumit më 30 shtator. Inspektimi do të
Zjarri në Tiranë, te zyrat e AKSHI pranë Kryeministrisë Një zjarr ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në Tiranë, Zjarri ka rënë në zyrat e AKSHI-it dhe mendohet se shkak ka qenë
Gjykata mbyllet në seancën për korrupsion, a po frikësohen? Gjykata Themelore në Prishtinë, në seancën publike ndaj zyrtarëve të institucionit mikrofinanciar “KosInvest”, Avni Biqk
Punonjësit e bashkisë ndajnë zyrat me macet Punonjësit e Bashkisë Esenkoy në qarkun Yalova të Turqisë ua kanë hapur dyert e institucionit maceve. Keto kafshë të
Sulmohen zyrat e gazetës të njohur në Holandë (FOTO LAJM) Zyra qendrore e gazetës holandeze De Telegraaf u godit nga një furgon herët në mëngjes. Policia flet për një sulm të qël
Militantët partiakë pushtojnë zyrat shtetërore, s'ka vend për njerëzit e drejtë Zyra Kombëtare e Auditimit ka evidentuar se institucionet qendrore dhe lokale të vendit kanë punësuar numër të madh të p
Po e braktisin ‘anijen’: Personeli britanik në zyrat e BE në Bruksel goditet nga BREXIT Shifrat nga të dhënat e Bashkimit Europian marrë nga Reuters si dhe intervistat reflektojnë një pikëpamje pesimiste mbi
KOKSH: Peshëngritësit dhunuan zyrat Nëpërmjet një deklarate për shtyp, Komiteti Ekzekutiv i KOKSH ka dënuar ngjarjen e djeshme në zyrat e këtij institucioni
"Raporte seksuale në zyrat e shtetit", si u zbulua skandali gjatë regjimit komunist (FOTO LAJM) Një dokument i Sigurimit të Shtetit në vitin 1973 ka zbuluar detaje mbi raste skandalesh seksuale gjatë periudhës së kom
Tha se Vlahutin udhëroi arrestimin e tij, zyrat e BE-së nxjerrin bllof Berishën Ish-kryeministri Sali Berisha bëri bujë me deklaratën se në fakt ambasadorja Romana Vlahutin kishte kërkuar arrestimin