999 rezultate për

zyrat

KEK i shkëput dritat Komunës, Komuna i mbyll zyrat KEK-ut Korporata Energjetike e Kosovës dhe Kuvendi Komunal i Lipjanit ia kanë treguar muskujt njëri-tjetrit në "betejën" ku duh
Tre shpërthime tronditën Athinën s'ka të lënduar Tre mjete shpërthyese janë aktivizuar sot në Athinë, nga të cilat njëra në zyrën e partisë në pushtet PASOK. Lajmi u bë
LSI: Denoncojmë dhunën në zyrat e partisë Kryetarja e Forumit Rinor të LSI, erisa Xhixho, në një deklatratë për median, denoncoi atë që ajo e quajti një akt rruga
Bastisen zyrat e doganës dhe Ministrisë së Ekonomisë Shefi i Doganës së Kosovës dhe shefi i Departamentit Ligjor në kuadër të Ministrisë së Ekonomisë dhe të Financave janë d
Zv/Kryeministrat e Shqiperise dhe Kines vizitojne zyrat e Eagle Mobile Zv. Kryeministri kinez z. Zheng Dejiang dhe ai shqiptar njëherazi Ministër i Punëve të Jashtme z.
Mbyllen zyrat e OKB-se ne Pakistan Pas atentatit te mengjesit te sotem ndaj selise se World Food Program ne Islamabad, OKB ka dhene urdher per mbylljen e t
Ja pamje nga zyrat e Facebook! (FOTO LAJM) Ju ka shkuar ndonjehere ndermend se si duken zyrat e Facebook-ut?! Ne perzgjodhem per ju disa fotografi nga zyrat e Fac