999 rezultate për

zyrat

Paqe mes Allegrit dhe Inzaghit Një ditë pas zënkës, dy trajnerët e Milanit, Massimiliano Allegri i skuadrës së parë dhe Filippo Inzaghi i skuadrës së t
Thyhen zyrat e LSDM-së në Resnjë Pas tubimit të LSDM-së në Resnjë, në orët e vona të natës, persona akoma të paidentifikuar kanë sulmuar zyrën partiake t
Hapen zyrat e reja të Google në Londër (FOTO LAJM) Google ka hapur zyrat e saj në Central Saint Giles në Covent Garden të Londrës. Kompania PENSON e cila ka projektuar kët
David Villa te Juventus? Ka disa emra që qarkullojnë në zyrat e Juventus për të qënë sulmues i ardhshëm i kampionëve të Italisë. Përveç Van Persi
Stefanoviq për zyrat: Nuk kemi folur me Prishtinën Në dialogun në mes të Beogradit dhe Prishtinës, asnjëherë nuk është përmendur hapja e zyrës së Qeverisë së Kosovës në Be
40 vjet nga skandali Watergate Dita e sotme ka shënuar 40 vjetorin e skandalit Watergate i cili njihet si skandali më i madh politik në histori, si pas
Shkatërrohen zyrat e Lëvizjes Fol Lëvizja FOL, përmes një njoftimi për media, ka bërë të ditur se "rreth orës 8:30 janë thyer zyret e kësaj lëvizjeje nga
“Aleat” pezullon punën për 1 javë Zyrat e aplikimit të pasaportave biometrike dhe kartave nuk do të punojnë për një kohë 1-javore ndërsa nuk janë bërë të
Thyhen zyrat e Vetëvendosjes Në orët e hershme të së hënën, rreth orës 04:30 minuta, në Podujevë janë thyer zyrat e Lëvizjes Vetëvendosje. Siç njo
Artisti që bëri grafitit tek zyrat e Facebook, përfiton 200 milion $ (VIDEO) Artisti i cili ka bërë grafiti në muret e qendrës së parë të Facebook, shtatë vite më parë, do të përfitojë 200 milion d
Albin Kurti ishte në zyrat e qeverisë Albin Kurti ka hyrë së fundi në ndërtesën e qeverisë që e udhëheq Hashim Thaçi . Lideri i Vetëvendosjes e ka shpjeguar n
Ndryshimi i rregullores, Zyrat e Këmbimit Valutor i japin "llogari" BB Këshilli Mbikqyrës i Bankës së Shqipërisë nëpërmjet ndryshimeve në rregullore detyron Zyrat e Këmbimit Valutor të japin
Nokia mbetet në Finlandë Stephen Elop, i pari drejtues jo Finalndez i Nokia-s ka sqaruar thashethemet se kompania do të ndryshonte vendndodhjen e
Këtu punon stafi i Google!? (VIDEO) Zyrat qendrore të Google në Londër “L4” janë vërtet të një teknologjie të lartë. Drejtuesit e Google pretendojnë se do t
Google, zyrat e reja në Londër, si shtëpia e Big Brother (FOTO LAJM) Google ka nevojë për inxhinierët e tij që të dalë me ide të shkëlqyeshme dhe për ta bërë këtë ata mesa duket kanë një mj
Provokoi myslimanët, digjen zyrat e revistës franceze (VIDEO) Zyrat e revistës satirike franceze “Charlie Hebdo” janë shkatërruar nga sulme me bomba molotov. Sulmet kanë ardhur një d
Sulmohen zyrat e PS-së në Korçë Dunohen zyrat e Partisë Socialiste në lagjen “Radanec” të Korçës. Në orët e vona të natës përsona të paidentifikuar kanë
Dëmtohen zyrat e PS-së dhe LSI-së Incidentet elektorale nuk kanë të sosur. Mëngjesin e sotëm në Tiranë zyrat e PS dhe LSI_së janë gjetur me xhama të thyer
Uzbekistan, mbyllen zyrat e Human Rights Watch Autoritetet e Uzbekistanit kanë detyruar organizatën për të drejtat e njeriut Human Rights Watch që të mbyllë zyrat në k
Zyrat e Gjendjes civile të mos prekin listat e zgjedhësve Kreu i Prezencës së OSBE në Tiranë, Ambasadori Eugen Wollfarth ka bërë thirrje sot që pas datës 9 mars zyrat e gjendjes