E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

zvogeluar

Eskorta e kryeministrit, MB: Grupet e shoqerimit janë zvogëluar Ministria e Brendshme përgënjeshtron lajmet e dhëna në disa media lidhur me eskortën e kryeministrit Berisha. Permes nje
Greta Koci me hundë të re Ka bere vertet nderhyrje kirurgjikale, apo ky eshte nje truk me photoshop? Kjo foto e kengetares 20-vjecare, Greta Koci,
Hapësira për veprim konstruktiv është zvogëluar Lideri i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH), Menduh Thaçi ka realizuar dje takim me ambasadorin e Shteteve të Bashkuar
Dimensionet e flamurit shqiptar janë zvogëluar Partitë opozitare shqiptare (RDK dhe PDSH) akuzojnë se pse në objektet zyrtare dhe publike, në komunat ku shqiptarët për
Qeveria zvogëlon çmimet e derivative të naftës Për mes një njoftimi për shtyp thuhet së Qeveria e Maqedonisë mbrëmë miratoi vendimin për zvogëlimin e çmimeve të deriv
Prokuroria sërish kërkon bllokimin e llogarisë së televizionit A1 Prokuroria Publike sërish ka kërkuar bllokimin e llogarisë bankare të televizionit A1, pas vendimit për zhbllokim të kës
Turistë vetëm nga Ballkani Numri më i madh i vizitorëve në vendin tonë llogaritet të jenë ata nga popullata serbe ku gjatë gushtit të këtij viti ll