999 rezultate për

zotit

Erikut s'po i bëjnë punë 500- euroshat, i lutet Zotit për të atin (FOTO-LAJM) Pas arrestimit të të atit, Erik Fullani i cili u bë i njohur për jetën e tij luksoze ka vendosur që t’i lutet Zotit. Dja
"Djali më i mirë prej krejtve" nga Fadil Lepaja “Djalë ma të mirë nuk ka Kosova”, kishte deklaruar me bindje të plotë një familjar për të riun L.M.,
Basha shtron iftar me rastin e Muajit të Ramazanit (FOTO-LAJM) Kryetari i Bashkisë së Tiranës z. Lulzim Basha shtroi mbrëmë një iftar me rastin e Muajit të Madhërishëm të Ramazanit, i
Bushati shtron iftar me rastin e Muajit të Ramazanit (FOTO-LAJM) Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati shtroi mbrëmë një iftar në respekt të Muajit të Shenjtë të Ramazanit. Gjatë fjalës së
Basha: Mustafa do t’i japë dimension të ri parlamentarizmit Kryetari Partisë Demokratike të Shqipërisë, Lulzim Basha uroi sot kreun e LDK-së, Isa Mustafa pas zgjedhjes në krye të K
Raoul Bova rrëfen vështirësitë pas ndarjes nga gruaja (FOTO LAJM) Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, aktori italian Raoul Bova është rrëfyer në lidhje me të gjitha vështirësitë që
"Shtylla e Zotit", Papa shpëton Argjentinën (FOTO LAJM) Argjentina mundi të kalonte në çerekfinalet e "Brazil 2014" falë golit të Angel Di Maria në minutën 118, por gjërat do t
Haradinaj: Në emër të Zotit do fitojmë (FOTO LAJM) Kryetari i Aleancës për ardhmërinë e Kosovës beson se AAK do të fitojë zgjedhjet e 8 qershorit. Ai ka psotuar disa fo
Feston 115 vjetorin gruaja më e vjetër në SHBA: "Është në duart e Zotit" Gruaja më e vjetër në SHBA feston sot 115-vjetorin. Ajo është Jeralean Talley, e cila ka lindur në 23 maj 1899, duke u b
Arrestohet 39-vjeçari që hiqej si “njeri i Zotit” Një 39-vjeçar u arrestua nga policia e Elbasanit pasi dyshohet për “nxitje të urrejtjes dhe grindjeve për shkak të racës
"Nuk i lutemi Zotit pse mungon Ronaldo" Carlo Ancelotti ka folur për situatën para finales së nesërme në Copa del Rey kundër Barcelonës, duke sqaruar formën e C
"Dora e Zotit", talenti i Newcastle gol si Maradona (VIDEO) "Dora e Zotit" rikthehet të godasë: në Angli, gjatë ndeshjes gjysëmfinale të FA Youth Cup mes ekipit U18 të Newcastle dh
Kadare dhe Agolli reagojnë për cështjen Visha Ismail Kadare e Dritëro Agolli reagojnë sërish në lidhje me vendimin Presidencës për të mos falur Nazime Vishën, e cila
"Dora e Zotit", Januzaj imiton Maradonën Adnan Januzaj njihet si një prej futbollistëve më simulues në Premier League, aq sa e krahasojnë shpeshherë me Cristiano
Vogëlushi sirian para vdekjes tha: Do t’i tregoj Zotit për luftën Në Siri si pasoje e luftës çdo person atje mund të të tregojë histori të dhimbshme, njëra më e tmerrshme se tjetra. Por
Lirohet Mikhail Khodorkovsky Lirohet nga burgu manjati rus i naftës, Mikhail Khodorkovsky, menjëherë pasi Presidenti Vladimir Putin nënshkroi një dek
Dekretet e Nishanit: Demi, ambasador në NATO, Gjoni në Zvicër Presidenti i vendit Bujar Nishani dekretoi sot Leonard Demin, ambasador të vendit tonë në Nato dhe Ilir Gjonin, ambasado
Imami Krasniqi: Ramushi e ka lëshuar rrugën e Zotit Imami i Xhamisë së Madhe në Prishtinë ka reaguar në lidhje me deklaratën e kreut të AAK’së lidhur me fenë islame. Në një
Ivanov: Larg zgjidhjes së çështjes së emrit Presidenti Gjorge Ivanov ka deklaruar se vlerësimet e ndërmjetësit Methju Nimic për bisedimet për emrin, janë përshkrimi
Festohet Kurban Bajrami, një ditë pranë Zotit Sot besimtarët myslimanë në Maqedoni festojnë Kurban Bajramin, një nga festat më të rëndësishme të besimit Islam. Kur