999 rezultate për

zotit

Maldini tregon si i shpëtoi tmerrit: Një herë më ra të luaja me të dhe u dëmtua Paolo Maldini është padyshim një nga qendërmbrojtësat më të mirë të historisë së futbollit. Por përveç sukseseve me
Orinda uron Vitin e Ri me foton magjike nga dasma e bujshme (FOTO LAJM) Turi dhe Orinda kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë 3 muaj më parë. Dasëm e cila u komentua gjatë në media. Por p
"Erdogani është i dërguari i Zotit në tokë, prandaj duhet t'a ndjekim" Drejtuesja e një seksioni të forumit të grave të partisë Presidentit të Turqisë Erdogan ka bërë një deklaratë të fortë g
Izraeli në thatësirë të tejzgjatur, shteti i lutet Zotit Izraeli po përballet me një tjetër dimër të thatë, ndërsa ministri i saj i Bujqësisë mendon për një zgjidhje jo fort kon
Stresi e thotë për herë të parë, ja kush e frikson përveç Zotit Stresi njihet si një personazh i fortë dhe i guximshëm por edhe ai paska diçka në jetë e cila e frikson. Në emisionin “C
I gjuajti Ramës me çizme, Monika i kërkon falje Zotit në kishë Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është parë sot në Katedralen Katolike të Shën Palit në Tiranë pas një jave tepër të
Jeruzalemi kryeqytet i Izraelit? Papa Françesku i lutet Zotit të mos ndodhë As kreu i Vatikanit, Papa Françesku, nuk e mirëpret atë që mund të bëjë Trump, njohjen e Jeruzalemit si kryeqytet të Izr
Bllokohet nga reshjet në rrugën e Kombit, Ndocaj ka një mesazh për Ramën (VIDEO) Ish-deputeti socialist Eduart Ndocaj është bllokuar në autostradë për shkak të reshjeve të shiut të cilët kanë shkaktuar
Xhensila dhe Besi vizitojnë kishën e Rragamit në Shkodër (FOTO LAJM) Xhensila dhe Besi kanë vizituar ditën e djeshme kishën e Rragamit në Shkodër nga ku kanë postuar disa foto në rrjetet e
Çfarë ndodhi dje në mbledhjen me dyer të mbyllura për Saimir Tahirin? Në Shqipëri prokuroria tha se kishte dyshime të arsyeshme që ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ishte i përfshirë në
Kërkesa e fundit e Dritan Priftit për miqtë para se të ndërronte jetë Dritan Prifti ishte i vetëdijshëm për sëmundjen e rëndë dhe rrjedhimisht disa muaj më parë kishte bërë një kërkesë publi
Erërat e forta në Sfillare, banorët rrëfejnë tmerrin e përjetuar Era, bubullimat dhe shiu i rrëmbyeshëm sollën frikë e trishtim tek banorët e fshatit Sfillare e epërme, gjatë natës së m
Mustafa viziton BIK-un, ja mesazhi i tij Kryeministri në detyrë, Isa Mustafa ka qëndruar në Bashkësinë Islame të Kosovës për të përcjell urimet e tij me rastin e
Rusia konfirmon kontaktin me këshilltarin e Trump gjatë fushatës presidenciale Qeveria ruse ka konfirmuar se është kontaktuar nga një këshilltar i Donald Trumpit rreth një projekti të pasurive të pat
"Dita e Zotit po vjen! Dielli do të errësohet dhe Hëna nuk do të ndriçojë më" Për të ashtuquajturin “Planeti X”, ose Nibiru është folur për herë të parë nga Nancy Lieder në vitin 1995. Në atë koh
Lufta e Izraelit ndaj Xhorxh Sorosit Nga Mairav Zonzein Si një i mbijetuar i Holokaustit, një financier i suksesshëm i cili përqafon kapitalizmin e tregut
Gjykata e Durrësit i fal lirinë “Zotit të Drogës” Policia e arreston, gjykata e Durrësit liron baronin e drogës që kishte bunker Gjykata e Durresit ka lene te lire bar
Mbyllet takimi i G20-ës në Hamburg, ja përfundimet Takimi i 20 vendeve më të zhvilluara të botës u mbyll të shtunën në një atmosferë protestash të dhunshme dhe me Presiden
Mrekullia, fëmija lind në kohën e Iftarit duke i bërë dua Zotit (Foto) Një fëmijë në Arabinë Saudite ka lindur në muajin e Ramazanit, kohën e Iftarit. Ndërsa babai ka bërë selfien e parë
Disa mësime nga rezultati i zgjedhjeve në Kosovë Nga Prof.As.Dr Enver Bytyçi Kosova e filloi dhe e përfundoi procesin e zgjedhjeve parlamentare në një hark kohor